אודות מלון חושן – המלון הראשון באומן

מאז נפל מסך הברזל בשנת תשנ"א (1991), שבו הנסיעות לאומן, לקברו של רבי נחמן מברסלב לצבור תאוצה.

לאחר שנים של שלטון קומוניסטי עוין לדת, שניסה למנוע ככל האפשר נסיעות לקברי צדיקים בכלל ולקבר רבי נחמן בפרט, שבו רבבות יהודים לעלות לציונו של רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב, תנועה שעם השנים הלכה וגדלה עד שהגיעה למימדי ענק.

לשם השוואה: אם בימי ראש השנה בשנים הראשונות לאחר נפילת מסך הברזל עלו לאומן כ-5000 איש, הרי שכיום ההערכות הן שבאומן שוהים כ-60,000 יהודים בימי ראש השנה.

ולא רק בראש השנה כך, אלא גם כל ימות השנה, רבים הם העולים לקברו של רבי נחמן.

אבל, מבין כל מקומות האירוח שקמו באומן כדי לארח את העולים, לא היו מלונות נורמליים, אלא אכסניות בסגנון הוסטל: מיטות קומותיים בחדרים לא נוחים וללא שירותים נלווים. עובדה זו, גרמה ללא מעטים לא לבוא לאומן, או לא להתעכב שם.

כדי לפתור את הבעיה הזו קם מלון חושן, שהציב לו למטרה לתת שירות ברמה הכי גבוהה שיש מכל זווית אפשרית: חדרים מפוארים ומרווחים, 2 מיטות נוחות בחדר, מקרר ומיזוג אויר בכל חדר וכל מה שכל מי שביקר אי פעם במלון איכותי מכיר.

ואת רמת השירות הזו – לשמר גם בימי ראש השנה.

ואכן, מאז החל מלון חושן לפעול, הוא ידוע כמלון האיכותי ביותר באומן, הן ברמת השירות, הן ברמת החדרים והן ברמת כשרות האוכל (מלון חושן הוא המלון היחיד בחו"ל העומד תחת הכשרות המהודרת של בד"צ העדה החרדית, ומותאם גם לשיטת מרן הבית יוסף).

אתם מוזמנים ליהנות מאירוח איכותי ומוקפד במלון חושן באומן – לחוויה מושלמת.

מחכים לכם:)